
Мультитул тактичний Gerber Strong Arm Олива
1 020 ₴
690 ₴
- Готово к отправке
- Код: StrongArm()
Колір тканевої частини може відрізнятися в залежності від партії. Якщо вам потрібне актуальне фото напишіть в чат
Технические Характеристики:
- Общая длина - 24.5 см
- Длина клинка - 12,5 см
- Ширина клинка - 3 см
- Толщина клинка по обуху - 5 мм
- Вес- 220 г
- Масса в чехле – 320 г
- Материал клинка - сталь 5Cr15Mov
- Твердость- 55-56 HRC
- Материал рукояти - прорезиненный термопластик
- Ножны — термопластик
- Стеклобой
Рукоятка очень удобно лежит в руке и не ускользнет благодаря шероховатой поверхности и
резиновым вставкам.
В комплекте идут ножны которые обеспечат удобное крепление на ремень. Сами ножны сделаны из прочного пластика.
Позади на рукояти есть стеклобой.
Сталь 5Cr15 – це китайська нержавіюча сталь. Завдяки досить високому вмісту вуглецю в сплаві – клинок стає гострим, пружним та помірно міцним. Цей сплав легований в основному хромом – матеріалом, ключовим значенням присутності у сплаві якого є захист від агресивної дії вологи, слабких кислотних та лужних розчинів, а також харчових соків. Його солідна частка у 15% повноцінно забезпечує всі ці показники. Сталь за показниками твердості може досягати 55-56 HRC.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerber |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Назначение | Тактический |
| Материал рукоятки | Прорезиненный пластик |
| Вес ножа | 220 г |
| Длина ножа | 245 мм |
| Длина рукоятки | 125 мм |
| Твердость режущего лезвия | 56 HRC |
| Материал лезвия | 5Cr15Mov |
| Материал ножен | Пластик |
| Материал чехла | Пластик |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 320 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 125 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Толщина лезвия | 5 мм |
| Основные атрибуты | |
| Количество инструментов | 1 шт. |
- Цена: 690 ₴


